New Balance

BUDOUCNOST BĚHU JE ZDE

New Balance má více než stoletou tradici. Jedná se totiž o firmu založenou v Bostonu v Massachusetts už v roce 1906! U jejího zrodu stál William J. Riley. New Balance v současnosti patří mezi největší producenty jak pánské, tak dámské obuvi. Specializuje se na sportovní obuv, ale vyrábí i módní a streetové boty vysoké kvality.

New Balance se může pyšnit speciálními prvky, které se jen tak u nějaké společnosti nevidí. Tradice pokračují ve společnosti New Balance i po 100 letech odvedené čisté a kvalitní práce. Nyní je jen na Vás, zda budete chtít také vyzkoušet produkty New Balance. Těšit se můžete na rozmanitou šířku obuvi, domácí výrobu, filosofii a týmovou práci. To vše je vloženo do každého produktu. Takže až budete držet třeba nové boty New Balance v ruce, budete vědět, že i právě tyto boty mají svůj určitý příběh díky dlouhodobé tradici, která se ve společnosti stále dodržuje. Neváhejte a inspirujte se naší jedinečnou nabídkou.


Těšit se můžete například na novinky 2018!

Fresh Foam

 

Dámská běžecká bota Fresh Foam Kaymin od značky New Balance přináší výkon a 360 stupňů konstrukčního pohodlí, které vám pomůže při živých procházkách a dlouhých bězích. Navrhli jsme ženu Fresh Foam Kaymin s využitím údajů od našeho sportovního výzkumného laboratoře k dodání vysoce výkonné běžecké boty.

M420LK4

New Balance M420LK4 pánské běžecké boty s dobře větrajícím svrškem vyrobené z kombinace síťoviny a syntetické tkaniny. Vstřikováním tvarovaná EVA stélka umožňuje lepší přizpůsobení, zatímco pozoruhodná NB 1,0 výkonná vložka přidává spoustu zpětné vazby pro vaše každodenní výběhy. Aby se zachovala kvalita obuvi, pevná pryžová podešev chrání boty před nadměrným oděru a poskytuje zvýšenou trvanlivost.

WSTROLC2
Dámská běžecká obuv WSTROLC2 je vybavena mezipodešví REVlite pro lehkou a citlivou jízdu a technologií T-BEAM pro stabilitu a podporu klenby, která vám poskytne bezkonkurenční běžecký zážitek v elegantním, stylovém obalu. Dámská běžecká obuv New Balance Strobe v2 je vybavena flexibilním syntetickým / síťováním bezešvým svrškem, plus polstrovaná mezipodešev a gumová podrážka pro trvanlivost a pohodlí, které je těžké porazit.
      MSTROLU2                                                                                   MT910BR4                                                             WT590RP3

         a mnoho dalších…