KALAS

Je to asi největší dilema cyklistického oblékání – co na sebe do deště nebo chladu. Proto jsme přišli s všestranným řešením v podobě kolekce RainMem. Oblečení vyrobeno z nepromokavé a prodyšné membrány poskytne dokonalou ochranu před nepřízní počasí.

TAKŽE UŽ ŽÁDNÉ VÝMLUVY!

Materiál RainMem představuje elastickou zateplenou membránu, která si uchovává vysoký standard prodyšnosti (10 000g /m2/24 hod.) a díky vysokým parametrům voděodolnosti (11 000 g/m2/ 24 hod.) poskytne ochranu proti chladu a dešti. 

Každý cyklista, i přestože jede v dešti, se začne rychle potit. Materiál, který jsme použili na výrobu tohoto oblečení, zajistí, že pára z potu se z látky dostane rychle ven pomocí malých a jemných pórů, které jsou však příliš malé na to, aby propustily vodu zvenku.

Prodloužená záda u horních dílů zajistí maximální ochranu beder před vodou ze silnice a reflexní prvky na rukávech, nohavicích a zadní straně dresu zvyšují za deště viditelnost cyklisty na silnicích.

Oblečení se dá využít v přípravném období v zimě či na jaře, a vzhledem k tomu, že oblečení bylo vyvinuto podle posledních trendů s důrazem na funkčnost, ale i aerodynamiku, lze jej použít i při závodním nasazení za deště a nízkých teplotách.